Web Sürümüne Geç

  160 milyon TL’ye satmadım!

  160 milyon TL’ye satmadım!
  04 Ocak 2018, Perşembe

  Beşiktaş Başkan Fikret Orman, İngiltere’de Everton’a imza atmak için bekleyen Cenk Tosun’a Çin’den gelen 35 milyon euro’luk teklifi geri çevirdiğini ifade etti

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Everton'a transferinde geri sayıma geçilen ve bunun için İngiltere'de bulunan Cenk Tosun'a Çin'den 35 milyon euro (160 milyon TL) teklif geldiğini söyledi. Başkan Orman, Cenk Tosun'un transferiyle ilgili olarak şöyle konuştu: "Beşiktaş ciddi bir kurumdur. Beşiktaş'ın oyuncularına teklif gelmesi de normal. Bizim sürekli fiyat arttırdığımız doğru değil. Sözlerimiz ve eylemlerimiz aynı ciddiyettedir. Everton'un teklifi var ama Cenk Tosun'a Çin'den 35 milyon euro teklif geldi, fakat gündeme bile getirmedik. Çünkü Cenk'in oynama isteği de bizim için önemli" ifadelerini kullandı.

  BÜYÜK HEDEFLERiMiZ VAR
  Siyah-beyazlı kulübün transferde kendi stratejisi doğrultusunda hareket ettiğini belirten başkan Orman, sözlerini şöyle tamamladı: Cenk Tosun'un geleceği bizim için önemli. Bunlar kulüpler arasında görüşülür. Tatilde olduğum için görüşmeleri Ahmet Nur Çebi götürdü, görüşmeler devam ediyor. Hayırlı ise olur hayırlı değilse olmaz. Bu işe Cenk'i satacağız diye başlamadık. Bizim de sezon sonu hedeflerimiz var. Kendi stratejimize göre hareket ediyoruz. İstediğimiz şartlar oyuncu ve bizim lehimize olursa sonuçlanır. Bugün itibarıyla kesin biten bir şey yok.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN