Web Sürümüne Geç

Hayal kırıklığı!

Hayal kırıklığı!
Perşembe 18.01.2018

Siyah-beyazlı çalıştırıcı, “Turu geçtik ama oyun hayal kırıklığı. Özellikle ilk yarı çok kötü oynadık. Mağlubiyetin mazereti olmaz” dedi

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Şenol Güneş, oynanan oyundan memnun olmadığını söyledi. Karşılaşmadan sonra görüşlerini açıklayan siyah-beyazlı çalıştırıcı, "Kötü maç oldu bizim için. İlk yarı çok kötü oynadık. İkinci yarıda kontrol elimizdeydi. Golü de bulduk ama beklenmeyen hatalar yapınca kaybettik. Beklediğim oyunu göremedim. Oyun olarak hayal kırıklığıdır. Tur adına bizim için sevindirici tabii" ifadelerini kullandı.

MİTRO VE TALİSCA'YA ÖVGÜ
Mağlubiyeti n mazereti olamayacağını vurgulayan Şenol Güneş, "Sahayı, havayı, hoca niye buraya koydu diyebilirsin ama hiçbiri oyuncunun güzel hareket yapmasını engellemiz. Oyuncu ayırımı yapmam ama bugün en iyi oyuncu Mitroviç'ti. Sonradan girenler arasında ise Talisca'ydı. Lige kadar daha iyi duruma gelmeliyiz" diye konuştu.

Güneş, Tosic'in sakat olduğu için Ankara'ya getirmediğini söylerken, Vida ve Larin'in ise işlemler yetişmediği için kadroda yer almadıklarını açıkladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN