Web Sürümüne Geç

Negredo'yu satamazsınız

Negredo'yu satamazsınız
Perşembe 19.01.2018

Başkan Fikret Orman ve yöneticiler İngiltere’de yeni santrfor için görüşmeleri sürdürürken, Negredo’ya Çin’den gelen teklif için tecrübeli çalıştırıcı ‘gönderemezsiniz’ dedi

Beşiktaş için devre arası transfer dönemi bir hayli yoğun geçiyor. Negredo'yu takımın 1. santrforu olarak görüp maliyeti uygun bir santrfor almak isteyen başkan Fikret Orman ve transfer komitesi, bu amaçla gelecek vadeden Larin'i İstanbul'a getirip sağlık kontrolünden geçirmişti. Ancak Larin için Orlando ile girilmesi kuvvetle muhtemel hukuk süreci takıma 4. bir forvetin alınmasını neredeyse zorunlu kıldı. Bu sebeple 3 gündür İngiltere'de bulunan başkan Fikret Orman, Umut Güner ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu ilk hedef olarak Leicester City'den İslam Slimani için temaslarda bulunuyor.

SLİMANİ ISRARI SÜRÜYOR
Önceki gün yapılan görüşmelerden sonra taraflar dün tekrar bir araya geldi. Ancak Cezayirli golcü için Watford takımının da devreye girmesi görüşmelerin daha ağır işlemesine neden oluyor. Golcü adayları arasında yer alan diğer isimler Hernandez ve Babacar için de Slimani görüşmelerinden çıkacak sonuca göre hareket edileceği öğrenildi. Bu arada 2 golcü birden almak için uğraşılmasının, Çin'den de cazip teklif alan Negredo'yu olumsuz etkilemesinden duyulan endişe kulüp içinde dile getirilmeye başlanırken; teknik direktör Güneş'in de yönetime "Onu asla satamazsınız" diyerek son sözünü söylediği ifade edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN