Web Sürümüne Geç

Çok istedik aldık

Çok istedik aldık
Pazar 22.01.2018

“Bu zafer sonrakiler için önemliydi” diyen usta çalıştırıcı, “Şanssız anlarımız oldu. Daha farklı kazanabilirdik. Zorlu maç takvimini en iyi şekilde geçeceğiz” ifadelerini kullandı

BEŞİKTAŞ'ın teknik direktörü Şenol Güneş, sezonun ikinci yarısına galibiyetle başlamanın önemli olduğunu belirtip "Nasıl başlarsak öyle gider. Bu zafer sonrakiler için önemliydi. Yarıştan kopmamak adına kazanmamız gerekiyordu; bunu da başardık. Çok istedik ve 3 puanı aldık" ifadelerini kullandı. Tecrübeli hoca, daha farklı da kazanabileceklerini kaydederek "Şanssız anlarımız, direkten dönen topumuz oldu. Bir de sayılmayan gol var. Daha dikkatli olsak farkı açabilirdik. İkinci devrede oyundan düştüğümüz zamanlar oldu ama rakibe de çok pozisyon vermedik. Bu da artımızdı" dedi. Arka arkaya zorlu maçlar oynayacaklarını sözlerine ekleyen Güneş, "En iyi şekilde süreci atlatmak için çalışacağız" şeklinde konuştu.

Geçen yıl 3 fazlaydı
Kartal, geçen sezon zirvede geçtiği 18. haftayı bu sezon 4. bitirdi. Yine aynı periyotta 2016-17'yi 34 gol atıp 14 gol yiyerek geçiren siyah-beyazlı takım, dünkü Antalyaspor maçından sonra ise 31 gole ulaştı, yediği gol sayısı ise 17'ye çıktı.

Mitrovic kulübede
Şenol Güneş ise Tosic ve Pepe'nin yokluğunda savunmayı Vida-Medel ikilisinden kurdu. İlk kez yan yana görev yapan yıldızlar uyumlu oynadı. Kupa maçında iyi performans gösteren Mitrovic ise kulübede başladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN