Şenol Güneş: "Bunlar Fenerbahçeli..."

Şenol Güneş: "Bunlar Fenerbahçeli..."
Pazar 04.03.2018 19:40

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Trabzonspor ile Beşiktaş arasında oynanacak mücadele öncesi gergin anlar yaşandı. Trabzonsporlu bazı taraftarlar Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e "Trabzon'u sattın" şeklinde tepki gösterdi, Güneş bu sözlere karşılık verince tansiyon yükseldi.

Süper Lig'in 24. hafta mücadelesinde Trabzonspor'a konuk olacak olan Beşiktaş, karşılaşma için bu kente gitti. Takımı havaalanında karşılamaya gelen Beşiktaş taraftarları, futbolcular ve teknik heyet lehine tezahüratlarda bulunurken, bu ekibin içine girmiş olan birkaç Trabzonspor taraftarı, Teknik Direktör Şenol Güneş'e otobüse bindiği sırada tepki gösterdi ve "Trabzon'u sattın" dedi. İlk başta Güneş, bu söylemi duymazdan gelirken, aynı taraftarlar tekrar Şenol Güneş'e "Trabzon'u sattın" ifadelerini kullandı. İkinci kez tepki gösterilmesi üzerine otobüsün kapısından dışarıya sarkan Şenol Güneş, "Ben kimi satmışım? Esas siz Trabzon'u satıyorsunuz" cevabını verdi.

ŞENOL GÜNEŞ, POLİSLERE TEPKİ GÖSTERDİ
Güneş'in cevap vermesinin ardından otobüs hareket ederken, taraftarların yeniden tepki göstermesi üzerine Şenol Güneş, takım otobüsünü durdurarak bu kez polislere tepki gösterdi. Bir polisin yanına giden Güneş: "Burada suçlu sizsiniz. Bunlar paralı kişiler. Bunları siz gözaltına almıyorsunuz. Bunları araştırın. Bunlar ne Beşiktaşlı ne de Trabzonsporlu. Burada olay da olabilirdi. Bunlar ya Fenerbahçeli ya da biri parayla gönderdi buraya." Bunun üzerine polis, Trabzon taraftarlarını otobüsün geçtiği bölgeden uzaklaştırdı. Kafile, kamp yapacağı otele doğru hareket etti.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN