Web Sürümüne Geç

Giuliano ve Talisca için kritik gün!

Giuliano ve Talisca için kritik gün!
Pazartesi 12.03.2018 10:24

Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Tite, Rusya'da yer alacak milli takım kadrosunu bugün açıklayacak. Tite'nin Giuliano ve Talisca kararı merakla bekleniyor...

2018 Dünya Kupası'nın favori ülkelerinden Brezilya Milli Takımı'nda teknik direktör Tite, milli takım kadrosunu açıklayacak. TSİ ile 17.00'da açıklanacak kadro Türkiye'yi de yakından ilgilendiriyor.

Son 3 aylık süreçte Tite'nin yardımcıları sık sık Türkiye'ye gelerek Fenerbahçe'de Giuliano ve Beşiktaş'ta Anderson Talisca'yı yakından takip etti.

Tite'nin radarında olan iki yıldız için kadro açıklaması büyük önem taşıyor. Tite'nin 15 kişilik kesin kadrosunun belli olduğu, geri kalan kısmın da şekilleneceği öğrenildi.

23-27 Mart tarihlerinde Rusya ve Almanya ile hazırlık maçları yapacak kadroyu duyuracak olan Tite'nin Giuliano ve Talisca kararı da merakla bekleniyor.

Brezilya basınına göre, hazırlık maçı kadrosunda olan futbolcuların, Mayıs ayında açıklanacak Dünya Kupası kadrosunda olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Son 2 aylık süreçte golleriyle yıldızlaşan ve son olarak Gençlerbirliği filelerini sarsan Talisca ve Fenerbahçe'de kariyerinin en skorer günlerini yaşayan Giuliano için de oldukça heyecan verici bir gün olacak...

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN