İnananlar ordusu

İnananlar ordusu
Salı 03.04.2018

Taraftar takıma destek için antrenmana akın etti Beşiktaş ve Talisca’nın hesaplarından da “Hedefe kilitlendik. İlk adımı inançla atın” paylaşımları yapıldı

Lig yarışında sona gittikçe yaklaşılırken, Beşiktaş taraftarı takımına tam destek verdi. Dünkü antrenman öncesi Özel Çengelköy Anadolu Lisesi'nden gelen bir grup öğretmen ve öğrenci, teknik direktör Şenol Güneş'e çiçek ve plaket verdi. Öğrenciler, futbolculara da sevgi gösterilerinde bulunurken idman sahasına girişleri sırasında futbolculara moral verdiler. Çalışmayı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin davetilisi bir grup taraftar da izledi. Ayrıca Beşiktaş'ın sezon sonunda yine mutlu sona ulaşacağına hem kulüp hem de oyuncuar yürekten inanıyor. Siyah-beyazlı kulübün sosyal medya hesabından yaplan paylaşımda Şenol Güneş ve Talisca fotoğrafının altına "Hedefe kilitlendik, taraftarımızla birlikte başaracağız!" notu düşüldü. Beğeni yağmuru Talisca da kişisel hesabında Martin Luther King'den alıntı yaparak "İlk adımınızı inançla atın. Tüm merdiveni görmek zorunda değilsiniz, yeter ki siz ilk adımı atın" diye yazdı. Bu iletiler siyahbeyazlı taraftarlardan onbinlerce beğeni ve yorum aldı.

3 OYUNCU ŞUT ÇALIŞTI
Öte yandan Göztepe hazırlıklarına start veren Kartal top kapma ve pas çalışması gerçekleştirdi. Antrenmanın ardından Quaresma, Lens ve Larin ekstra şut idmanı yaptı. Elmacık kemiğinde kırık olan ve bir süredir maskeyle çalışan Negredo ise dinlendirildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN