Web Sürümüne Geç

Oğuzhan bizi şampiyon yapar

Oğuzhan bizi şampiyon yapar
Perşembe 06.04.2018

Başkan Fikret Orman, sözleşmesi halen uzatılmadığı için son dönemin en çok konuşulan isimlerinden Oğuzhan Özyakup'a sahip çıktı.

Başkan; Oğuzhan'la ilgili çıkan transfer haberleri için, "Beşiktaş iyi gitmeye başlayınca kıskanmalar, alttan çekmeler ve karıştırmalar olabilir. Oğuzhan, Beşiktaş'ın kaptanlığını yapıyor ve bizim evladımız. Bu sene Beşiktaş'ın şampiyonluğunda en büyük pay Oğuzhan'a düşüyor. Son haftalardaki performansı da bunu gösteriyor. Beşiktaş'ın 3 defa şampiyonluk yaşayan oyuncusu olarak inşallah tarihe geçer. Ben diyorum böyle bir durum yok diye, Oğuzhan diyor böyle bir durum yok diye, ama ne olacak diye soruluyor. Yıldız oyuncularla ilgili bu tip konular, sezon sonu yaklaştıkça her zaman gündeme getiriliyor" yorumunu yaptı.

Stadyuma oyun alanı
Bilgisayar markası Lenovo, Vodafone Park Stadı'na profesyonel oyuncuların uğrak yeri olacak oyun alanı 'Lenovo Game On'u açtı. Başkan Orman, "Gençlerimize ve bir kez daha 'Come to Beşiktaş' ve 'Come to Vodafone Park' demek istiyorum" diye konuştu.

Enerji atağı
Fikret Orman, enerjiyle ilgili projeleri olduğunu belirterek, "Ümraniye'de futbol akademisi kuracağız. Burası rüzgar bölgesinde olduğu için rüzgar gülü kurmak istiyoruz ve bütün tesislerin enerji ihtiyacını karşılaşacağız" dedi.

ÇiFTETELLi OYNARIM
Siyah-beyazlı ekibin başkanı Fikret Orman, çok fazla teknoloji bağımlısı olmadığını söyledi. Başkan, kendisine yöneltilen, "Bilgisayarda hangi oyunu tercih ediyorsunuz?" sorusuna, "Ben çok fazla oyun oynayan birisi değilim. Benim oynadığım tek oyun maç kazandıktan sonra çiftetelli... Çok teknoloji bağımlısı değilim. Çarpı ve bölmeleri bile elimle yapmaya çalışıyorum, çünkü zekamı çalıştırıyor" yanıtını verdi. Teknolojik gelişimlerin her gün yenilendiğini belirten Orman şöyle devam etti: "Teknolojiden kaçış yok. Yasaklamayla çocukları bir yerden uzaklaştıramıyoruz. Önümüzdeki sene derneklerimizle birlikte, her yerde çocukların spor yapacağı Beşiktaş'a ait basketbol, futbol gibi alanlar oluşturmaya başlıyoruz."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN