Tamer Tuna: "Hiç beklemiyordum"

Tamer Tuna: "Hiç beklemiyordum"
Pazar 08.04.2018

“Beşiktaş karşısında beklediğimiz oyunu sergileyemedik. İki haftada iki mağlubiyet aldık ve hedeflerimizden saptık. Ama toparlanacağız.”

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, Beşiktaş karşısında bir türlü istedikleri oyunu sergileyemediklerini ifade ederek, "Üzgünüz" diye konuştu. İstanbul'a puan için geldiklerini ancak düşündüklerini sahaya yansıtamadıklarını ifade eden genç teknik adam, "Hepimiz bu maça konsantre haldeydik ama beklediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık" ifadesini kullandı.

MÜCADELEMİZ SÜRECEK
Başarılı olmak için her şeyi yaptıklarını ancak beklemedikleri bir yenilgi aldıklarını kaydeden Tamer Tuna sözlerini şöyle sürdürdü: "Böyle bir mağlubiyeti hiç beklemiyorduk. Beşiktaş'ın oyununa karşılık vermekten zorlandık. Son iki haftada iki yenilgi aldık ve hedeflerimizden saptık. Ama toparlanacağız. 6 haftamız daha var ve üst sıralarda yer bulmak için mücadelemiz sürecek."

KALMAK İSTİYORUM
Tamer Tuna, hedeflerinin Avrupa olduğunu ama ligin çetin geçtiğini söyledi. Göztepe'nin hocası, "Hesapta olmayan puanlar kaybettik. Ama sonuna kadar mücadele edeceğiz" derken seneye de takımda kalmak istediğini kaydetti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN