Web Sürümüne Geç

Altyapı için büyük fırsat

Altyapı için büyük fırsat
Pazar 09.04.2018

Beşiktaş ve Vodafone ortaklığında hayata geçirilen, dünyanın ilk dijital scouting projesi "Geleceğin KaraKartalı"nın Anadolu'daki ikinci durağı Gaziantep oldu.

Beşiktaş ve Vodafone ortaklığında hayata geçirilen, dünyanın ilk dijital scouting projesi "Geleceğin KaraKartalı"nın Anadolu'daki ikinci durağı Gaziantep oldu. Vodafone'un mobil ekipleri, Gaziantep'te 4 gün boyunca okul ve meydanlarda projeyi tanıtarak, 8-13 yaş arasında çocuğu olanları projeye katılmaya davet etti. Projeye katılmak isteyenler, Vodafone Park mobil uygulaması üzerinden ya da geleceginkarakartali.com sitesine çocuklarının en fazla 59 saniyelik videolarını yükleyebiliyor. "Geleceğin KaraKartalı" projesinde bugüne kadar tüm Türkiye'den 2 bin 500'ü aşkın video yüklendi. Bu videolar 3 milyondan fazla kez izlendi.

EŞİTLİK SAĞLADIK
Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun, Geleceğin KaraKartal'ı projesi sayesinde genç yeteneklere fırsat eşitliği sağladıklarını söyledi. Baytorun, "Dijital teknolojiler sayesinde, Türkiye'deki çocuklar, hem Beşiktaş'ın hem de Türk futbolunun bir parçası olma konusunda aynı fırsata sahip olacak" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN