Web Sürümüne Geç

Şenol Güneş: "Süper oynadık"

Şenol Güneş: "Süper oynadık"
Cuma 14.04.2018

Kartal’ın hocası Şenol Güneş, farklı Akhisar galibiyeti sonrası mutluydu. Usta çalıştırıcı “Ligin bu bölümünde puan kaybına tahammülümüz yoktu. Çok iyi oynadık. Herkesi kutluyorum” dedi

Siyah-beyazlılarda 90 dakika sonrası farkıdi Akhisar galibiyetinin keyfi hakim... Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş "Akhisar kolay bir deplasman değil. Geçmişte de burada çok zorlandığımız anlar olmuştu. Maça erken golle başlamamız rakibin direncini çabuk kırdı. Böyle maçlarda 2 farkı bulmak çok önemli. Bu gol de gecikmeyince iyice rahatladık. Sahada istediklerimizi yapmaya başladık. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Soyuma tahtasında anlattıklarımı bir bir sahada gerçekleştirdiler. Çok iyi oynadık ve çok önemli 3 puan kazandık. Son 2 yılın şampiyonuyuz, bu yıl da hedefimiz zirve" dedi. Güneş kalan haftalar hakkında da konuştu. Her maçın kendine özel zorlukları olduğunu belirtti.

'HER MAÇIMIZ FİNAL OLACAK'
Şenol Güneş sözlerini şöyle tamamladı: "Ligde öyle bir bölüme geldik ki artık puan kayıplarının telafisi yok. Takılan yarışta geri düşer. Biz de unvanımızı korumak için kalan haftalarda oynayacağımız tüm maçları kazanmak istiyoruz. Bu sene Şampiyonlar Ligi'nin tadını aldık. Önümüzdeki yıllarda da bu platformda olmak istiyorsak ligi her zaman çok ciddiye almalıyız. Tabii Türkiye Kupası da çok önemli. O kupayı da müzemize götürmek istiyoruz"

ENGELLERİ BİR BİR AŞMALIYIZ
Siyah-beyazLI ekibin hocası Şenol Güneş, Akhisar'ın yeni stadını beğendiğini söyledi. Deneyimli çalıştırıcı "Akhisar için güzel bir iş olmuş bu stat. Zemin de çok güzeldi. Burada oynamak keyifliydi" dedi. Güneş kritik galibiyet aldıklarını belirtip "Engelleri bir bir aşmalıyız" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN