Robot değiliz ki!

Robot değiliz ki!
Cuma 07.12.2018

75 gün hak mahrumiyeti ve 35 bin TL para cezası verilen yönetici Metin Albayrak hakem için ‘eyyamcılık yapıyor’ ifadesini kullandığından ceza almasına isyan etti.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Beşiktaşlı yönetici Metin Albayrak'a 75 gün hak mahrumiyeti ve 35 bin lira para cezası verdi. TFF'den yapılan açıklamada, Beşiktaş ile G.Saray arasında oynanan derbi maçta hakeme yönelik hakareti nedeniyle kurulun, Metin Albayrak'a 75 gün hak mahrumiyeti ve 35 bin lira para cezası verdiği bildirildi. Albayrak, PFDK tarafından verilen 75 günlük cezanın ardından haber1903'e şu açıklamayı yaptı: "Protokolde otururken karşılaşmanın son dakikalarında Beşiktaş lehine bir faul verilmedi ve 30 saniye sonra G.Saray lehine bir düdük çalındı. Ben de yönetici arkadaşlarımla otururken 'Bize olan faulü vermedi, gitti maçı berabere bitirmek için Galatasaray lehine düdük çaldı. Eyyamcılık yapıyor. FIFA kokartlı bir hakem nasıl böyle bir hata yapabilir?" dedim. Bizler de sonuçta robot değiliz. Biz de taraftarız. Gözlemci bunu duymuş ve rapora yazmış."

Metin Albayrak: "Bize olan faulü vermedi, gitti maçı berabere bitirmek için Galatasaray lehine düdük çaldı. Eyyamcılık yapıyor. FIFA kokartlı bir hakem nasıl böyle bir hata yapabilir?" dedim.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN