Beşiktaş'ta söz kaptanlarda

Beşiktaş'ta söz kaptanlarda
Cumartesi 04.05.2019

Atiba ve Necip idmanda söz aldı. Atiba “6’da 6 yapmamız rakibi korkutuyordur” dedi Necip devam etti: “Hocamıza şampiyonlukla veda etmek için kazanmamız şart!”

Siyah-beyazlı takımın dünkü antrenmanı öncesinde kaptanlar Atiba Hutchinson, Necip Uysal ve Oğuzhan Özyakup'un arkadaşlarına motivasyon konuşması yaptıkları kaydedildi. Kısa süren toplantıda ilk sözü alan Atiba, "Rakibimizi daha önce de sahasında yendik. 6'da 6 yapmış bir takımız. Bu onları daha çok korkutuyordur. Bizden daha çok kazanmak zorunda oldukları için de daha fazla hata yapmaya müsait hale geleceklerdir" dedi. Necip ise Şenol Güneş üzerinden konuşup "Hocamıza şampiyonlukla veda etmek istiyorsak kazanmaktan başka şansımız yok. Galatasaray'dan daha iyi, daha tecrübeli bir takımız" ifadelerini kullandı. Oğuzhan ise "Seyirci çok önemli faktör ama sonuçta bizi orada destekleyen taraftarımız da olacak. Hepimiz profesyoneliz ve maçların sahada mücadele ederek kazanıldığını biliyoruz" şeklinde konuştu. Toplantı sonrası daha motive halde çalışan siyah-beyazlı oyuncuların hırsı yüzlerine yansıdı.

GÜNEŞ, ADRİANO SÜRPRİZİ YAPABİLİR
Teknik patron Şenol Güneş, derbi taktiğini büyük ölçüde belirlese de forma vereceği isimleri hala net olarak seçmedi. Usta çalıştırıcının, sakat olduğu için bir süredir saat maçlara çıkmayan Adriano'yu sürpriz bir şekilde derbi kadrosuna alabileceği ifade edildi. Sol kanadı Caner-Adriano ikilisi olarak kurabileceği iddia edilen Güneş'in diğer alternatifleri de Güven, Lens ve Quaresma... Q7, 11'de forma giyerse solda Caner'in önünde de oynayabilir.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN