'Medel bize yakışır'

'Medel bize yakışır'
Çarşamba 08.05.2019

Boca Juniors teknik direktörü Alfaro, “Bize uygun bir karaktere sahip. Her zaman takımımda olmasını istediğim bir oyuncu” dedi.

Adı uzun zamandır Avrupa ve Güney Amerika kulüpleriyle anılan Gary Medel için Boca Juniors teknik direktörü Gustavo Alfaro'dan transfer itirafı geldi. Güney Amerika basınındaki habere göre Canal del Futbol'a konuşan Boca Juniors teknik direktörü Gustavo Alfaro, Gary Medel iddialarına övgüyle cevap verdi. Gary Medel'i takımında görmek istediğini söyleyen Gustavo Alfaro, "Gary Medel, Boca Juniors formasına çok yakışacağı izlenimini bana verdi. Boca'ya uygun bir karaktere sahip. Her zaman takımımda olmasını istediğim bir oyuncu" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş ile 1 senelik daha sözleşmesi bulanan Medel için Boca Juniors'ın eski futbolcusu Erbes, "Sözleşmesi bittiğinde Boca'ya geri dönecektir. Kulübü çok seviyor ve bir gün geri dönmek istiyor" yorumunu yaptı.
İtalyan kulübü Parma'nın Sportif Direktörü Daniele Faggiano da, Medel için, "O çok ilginç bir futbolcu" ifadesini kullandı.

BİZE ULAŞIN