Beşiktaş'ta Guti bir adım önde

Beşiktaş'ta Guti bir adım önde
Cumartesi 11.05.2019

Beşiktaş'ta yarın akşam yapılacak kongreden sonra açıklanması beklenen hocanın Guti olduğu iddiaları her geçen gün artıyor.

Beşiktaş'ta yarın akşam yapılacak kongreden sonra açıklanması beklenen hocanın Guti olduğu iddiaları her geçen gün artıyor. Bu iddiayı ortaya atanlara göre Başkan Fikret Orman'ın İspanyol teknik adamı üyelerden tepki alabileceği için daha önce açıklamadığı öğrenildi.

RAPORU HAZIRLADI
Sezon bitimiyle birlikte Beşiktaş'taki görevinden ayrılacak olan teknik direktör Şenol Güneş, yeni gelecek teknik direktör için bir rapor hazırladı. Takımdaki her oyuncusu için birkaç sayfalık değerlendirmeler yaptığı ifade edilen tecrübeli çalıştırıcının hazırladığı raporu önce yönetimin, ardından da yeni gelecek teknik direktörün eline ulaşacak.

ALANYA HAZIRLIĞI ARALIKSIZ SÜRÜYOR
Beşiktaş, pazartesi günü sahasında Alanyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, ısınma ve istasyon koşularıyla başladı. Pas, 5'e 2, dar alanda oyun ve kontrol çalışmalarının ardından taktik maçı ve şut idmanıyla antrenman sona erdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN