Beşiktaş'ta keskin viraj

Beşiktaş'ta keskin viraj
Cumartesi 11.05.2019

Akatlar’da bugün iki dönem yönetim kurulunun idari ve mali ibrası oylamaya sunulacak. Yarın da Fikret Orman ile Hürser Tekinoktay başkanlık için yarışacak.

Beşiktaş kulübünde 2018 yılı olağan idari ve mali genel kurul toplantısı, çoğunluğa bakılmaksızın bugün gerçekleştirilecek. BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde yapılacak toplantı saat 10.30'da başlayacak. Toplantıda 1 Ocak 2018-16 Eylül 2018 tarihlerinde yer alan yönetim kurulunun idari ve mali yönden ayrı ayrı ibrası oya sunulacak. İdari ve Mali Genel kurulda ayrıca 16 Eylül 2018-31 Aralık 2018 tarihlerinde görev alan yönetim kurulunun da idari ve mali bakımlardan ayrı ayrı ibrası için oylama yapılacak.

BAŞKANLIK SEÇİMİ YARIN
Öte yandan Beşiktaş'ın Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı da yarın saat 10.30'da çoğunluğa bakılmaksızın Beşiktaş JK Akatlar Spor Kompleksi'nde yapılacak. Toplantı Başkanlık Divanı Seçimiyle başlayacak. Ardından Başkan adayları Fikret Orman ve Hürser Tekinoktay programlarını takdim edecekler. Bu konuşmaların ardından Başkan, Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Seçme ve Sicil Kurulu ile Disiplin Kurulu seçimleri gerçekleştirilecek.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN