Beşiktaş Kongresi'nde neler oldu?

Beşiktaş Kongresi'nde neler oldu?
Pazar 12.05.2019

Beşiktaş kulübünde olağan seçimli genel kurul toplantısı bugün yapılacak.

Beşiktaş kulübünde olağan seçimli genel kurul toplantısı bugün yapılacak.

İLK TEPKİ KEÇECİ'YE
Beşiktaş'ın dün Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde gerçekleştirilen toplantısında kongre divan başkanlığı için Atıf Keçeci ile Ali Rıza Dizdar aday oldu. Atıf Keçeci'nin divan başkanlığına seçildiği açıklanırken, Ali Rıza Dizdar'ı destekleyenler oylamanın şekli konusunda tepki gösterdi.

BORÇ 2.4 MİLYAR TL
Toplantıda ilk olarak kulübün borcu açıklandı. Denetleme kurulu başkanı Feyyaz Tuncel, siyah-beyazlı kulübün borcunu 2 milyar 423 milyon 706 bin lira olarak duyurdu.

AHMET ÜRKMEZGİL: GEL SEN OKU
Beşiktaş'ın yönetim kurulu faaliyet raporunu genel sekreter Ahmet Ürkmezgil okudu. Bu sırada bazı üyeler alkışlı protestoda bulundu. Kongre divan başkanı Atıf Keçeci, protestoda bulunan üyeleri uyardı. Tepkiler üzerine Ürkmezgil, "Beni istemiyorsanız gelin siz okuyun" dedi.

SANA BiR KAFA ATARIM!
Gergin geçen İdari ve Mali Genel Kurul'da Nazmi Koca'nın konuşması ortamı gerdi. Koca, Başkan Fikret Orman'ı eleştirdiği sırada mikrofona çok bağırınca üyeler, Koca'nın bağırmamasını istedi. Bu sırada Nazmi Koca, kendisine tepki gösteren bir genel kurul üyesine, "Gelip sana bir kafa atarsam görürsün" ifadelerini kullandı. Bu cümlenin ardından Koca, "Gelip adam gibi konuşma yapın burada" deyince Divan Kurulu Başkanı Atıf Keçeci, Nazmi Koca'nın mikrofonunu keserek "Kimseye adam gibi gel diyemezsiniz, tahrik etmeyin" diyerek Koca'nın konuşmasına dikkat etmesini istedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN