Kartal'da son 48 saat

Kartal'da son 48 saat
Çarşamba 09.10.2019

20 Ekim’de seçime gidecek olan Beşiktaş’ta başkan adayları için son gün yarın. Adaylığını koymaları beklenilen Ahmet Nur Çebi ve Serdal Adalı ise halen aday olmadı.

Beşiktaş'ta yarın büyük gün!.. Siyah-beyazlılarda tüm gözler 20 Ekim'de yapılacak olan olağanüstü seçimli genel kurula çevrilmiş durumda. Mayıs ayında yapılan seçimde Fikret Orman'a rakip olan Hürser Tekinoktay, bu seçimde de aday olacağını açıklamıştı. Tekinoktay, adaylık için gerekli olan 250 ıslak imzalı dilekçeyi toplamak üzere. Mevcut yönetimde ikinci başkan olarak görev yapan Serdal Adalı ile birlikte eski ikinci başkan Ahmet Nur Çebi'nin de aday olmalarına kesin gözüyle bakılıyor. Adalı'nın 250 imzayı topladığı ve adaylığını perşembe günü açıklayacağı öğrenildi. Adaylık açıklamak ve imza toplamak için son gün olan 10 Ekim'de adaylığını açıklaması beklenen Serdal Adalı, liste çalışmalarını da sürdürüyor. Ahmet Nur Çebi ise şu ana kadar sessiz. Çebi'nin adaylık için gerekli 250 ıslak imzalı dilekçesini hazır tuttuğu ancak adaylık konusunda kararsız olduğu öğrenildi. Daha önce "Önümüzdeki yıllarda elbette Beşiktaş başkanlığı gönlümden geçiyor" ifadelerini kullanan Çebi'nin, nasıl bir yol izleyeceği merak konusu...

FİKRET ORMAN'DAN FLAŞ TOPLANTI KARARI

Olağanüstü kongreye hazırlanan Bşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, seçime sayılı günler kala flaş bir karar aldı. Başkan Orman'ın bugün saat 11.30'da Vodafone Park'ta bir basın toplantısı düzenleyeceği açıklandı. Orman, Vodafone Park'ta 1-1 biten Başakşehir maçının ardından başkanlığı bırakmayı düşündüğünü belirtmiş ve 4-1 mağlup olunan Trabzonspor deplasmanına da gitmemişti. Başkan Orman'ın bugünkü toplantısında başkan adaylığını açıklama ihtimalinin olduğu belirtiliyor. Orman'ın basketbol takımının sponsorluk anlaşması ile alakalı bilgiler de vermesi bekleniyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN