Demba Ba eski takımına gol attı sevinmedi

Demba Ba eski takımına gol attı sevinmedi
Cuma 14.02.2020 21:42

Süper Lig'in 22. haftasının açılış maçında Medipol Başakşehir sahasında Beşiktaş'ı konuk etti. Zirve yarışını yakından ilgilendiren maçta Medipol Başakşehir, Demba Ba'nın 50. dakikada attığı golle 1-0 öne geçti. Bir dönem Beşiktaş forması giyen Senegalli golcü attığı golde sevinmedi.

Medipol Başakşehir'in Beşiktaş'ı konuk ettiği maçta Demba Ba eski takımına gol attı. Mücadelenin 50. dakikasında sahneye çıkan Senegalli golcü, 50. dakikada takımını 1-0 öne geçirdi. Bir dönem Beşiktaş forması giyen yıldız isim attığı golden sonra sevinmemeyi tercih etmedi.

"BEŞİKTAŞ'I NE KADAR SEVDİĞİMİ HERKES BİLİR"

Ba, bu konuda hakkında kendisine yöneltilen soruya şöyle yanıt verdi: "Beşiktaş eski takımım ve Beşiktaş'ı ne kadar sevdiğimi, saydığımı herkes bilir. Bu yüzden sevinmedim. Beşiktaş taraftarının sevgisini biliyorum. Bu sevgi ve saygı karşılıklı. Beşiktaş'a son geldiğimde beni çok istemişlerdi. Onların da bende özel bir yeri var."

"İYİ OYNAMADIK"

Maçla ve kendi performansıyla ilgili de konuşan Senegalli yıldız, "Bugün iyi oynadığımıza inanmıyorum. Tek önemli kısım 3 puanı almamız. Daha yapmamız gereken çok şey var. Aslında Demba Ba hiçbir yere gitmedi. Sadece doğru zaman için bekliyordum ve çalışıyordum. Dualarımda da hep bu vardı. Şans bulduğum sürece elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum" ifadesini kullandı.

Öte yandan Demba Ba, Beşiktaş'ı boş geçmeyerek Süper Lig'deki 7. golünü kaydetmiş oldu. Senegalli golcünün ligde kaleye çektiği son 3 isabetli şutun filelerle buluşması da dikkat çekti.

DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA