Beşiktaş'ta iki oyuncuyla yollar ayrılıyor! İşte o isimler...

Beşiktaş'ta iki oyuncuyla yollar ayrılıyor! İşte o isimler...
Çarşamba 25.03.2020 14:49

Lige verilen arada kadro güçlendirme çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta takıma yapılacak transferlerin yanında, takımdan gönderilecek bazı isimlerde belli olmaya başladı. Siyah-beyazlılar yollarını ayıracağı iki ismi şimdiden belirledi. İşte detaylar...

Adem Ljajic'in geleceğiyle ilgili olarak teknik ekipten bir rapor isteyen yönetime, ayrılık konusunda olumlu yanıt geldiği bildirildi. Beşiktaşlı idarecilerin de 2.2 milyon Euro'luk maaşı sebebiyle pozitif baktığı ve kararın, futbolcunun menajeriyle paylaşılıp sonrasında sezon sonunda gelecek tekliflerin bekleneceği öğrenildi.

UTKU KİRALIK OLARAK GÖNDERİLECEK
Siyah-Beyazlılar'ın ikinci kalecisi konumunda bulunan Utku Yuvakuran, bu sezon Kara Kartal'da 4 karşılaşmada görev yapmıştı. Sergilediği performansla forma yarışında geride kalan 22 yaşındaki file bekçisinin gelecek sezonda başka bir takıma kiralık olarak gönderileceği bildirildi. Beşiktaş Yönetimi bu hamleyle Utku'nun kendisini daha da geliştirebileceğini düşünüyor. Loris Karius'un da ayrılığıyla birlikte Siyah-Beyazlılar, gelecek döneme 2 yeni kaleciyle başlayacak.

DİĞER
Etiketler Beşiktaş, Kara Kartal
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN