Web Sürümüne Geç

Hedef ilk 6

Cuma 16.01.2010

Teknik direktör Serhat Güller, yazarımıza ilk yarıda şanssız olduklarını, efsanenin geri döneceğini söyledi

MERSİN İdmanyurdu'nun hocası Serhat Güller, ilk yarı hedeflerini teğet geçtiklerini, birlik ve beraberlik içinde bunu başaracaklarını söyledi. Yazarımız Cevdet Ünüvar'ın Antalya'da son durağı yaşadığı kentin takımı oldu. Ünüvar, Güney ekibinin hedeflerini, teknik direktör Serhat Güller'den dinledi. İlk devre maçlarında istikrarsız bir grafik çizen ve ilk devreyi 22 puan ile tamamlayan Mersin İdmanyurdu, iyi bir çıkış için ikinci yarı maçlarına sıkı hazırlanıyor. Antalya'da konuştuğumuz Serhat Güller'e sorduk:

2 MAÇ 6 PUAN
"Sezona başlarken hedef olarak ilk 6 dediniz ama şimdi bu hedeften uzak kalmadınız mı?" Genç hoca iddialı bir cevap verdi: "İkinci yarı maçlarında herkes görecek biz ilk 6 içinde olacağız. Yarın yapacağımız Boluspor ve gelecek hafta oynayacağımız Adanaspor maçları ile 2. yarıya başlıyoruz. İki takımın da bizim yarıştaki rakiplerimiz olması hedef noktasında bu maçları daha da önemli kılıyor. Onları yenerek çok iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Taraftarımızın da desteği ile gerçek Mersin bu devre start almaya hazır."

BU MARKA KIYMETLİ
Takımın eksik noktalarına isabetli isimleri takviye ettik. Joseph, Mustafa Aydın, Fatih Egedik'in katılımının yanında bir yabancı bir de istediğimiz bir yerli oyuncu ile ara transferi noktalayacağız." Mersin'in ilk devre maçlarında lige ısındığını belirten Güller, 2. yarıda herkesi takıma katkı vermeye çağırdı: "Birlik ve beraberlik içinde hepimizin bu takıma destek olması gerekiyor. Sayın valimiz, sayın belediye başkanımız ve şehrin tüm dinamiklerinin bu şehrin tek futbol "markası" olan Mersin İdmanyurdu'nun etrafında birleşmesi ve takımına destek olması, yardımcı olmasını bekliyoruz."
SÜPER LİG'DE GELENLER GİDENLER

EN BOMBA TRANSFER DEDİKODULARI


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN