Web Sürümüne Geç

  Taksim'i fethettiler!

  02 Mayıs 2010, Pazar

  Bu yıl 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamalarının sürpriz bir konuğu vardı ki en büyük ilgiyi onlar gördü:Kardemir Karabükspor.

  Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Hikmet Feridun Tankut başkanlığında şampiyon Kardemir Karabükspor futbol takımı,Teknik Direktör Yücel İldiz,futbolcu eşleri,yönetim kurulu üyeleri ve işçilerle Taksim meydanına gelen futbol takımı en büyük ilgiyi gören gruptu.

  KARABÜKSPOR TAKSİM'DE - FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

  FERİDUN TANKUT:EMEĞİN VE ALIN TERİNİN TEMSİLCİSİYİZ
  "Kardemir sponsorumuz,yani Demir Çelik Fabrikası.Çelik-İş gücümüz,yani işçiler.Bizler önünde fabrika,arkasında işçiyi güç yapmış bir takımız.Alın teri ile başardık,emeğimiz var.Karabükspor'un başarısına her katkı sunan kişi(Futbolcu,teknik adam,yönetim,taraftar) birer başarı işçisi.Bugün herkese bu alın teri,göz nuru başarıyı sunmak,işte sizin sahalardaki gücünüz bu" demek istedik.Büyük ilgi ve alkış aldık.

  EMENİKE:SAHA DIŞINDA İLK DEFA ALKIŞLANDIK
  Kardemir Karabükspor takımının siyahi oyuncusu Emenike 1 Mayıs'a katılmalarıyla ilgili olarak;" Saha dışında ve Karabük dışında büyük bir kitle önünde bu alkışı anlayabilmiş değilim.Bizi mi alkışladılar,fabrika işçilerini mi bilmiyorum.Çok kalabalıktı.Çok mutlu olduk.

  YÜCEL İLDİZ:SPORUN DIŞINDA DESTEK BULMAK GÜZEL
  Karabükspor'un Taksim'de yapılan 1 Mayıs törenlerinde en çok alkışı alan grup olması başarının mimarı Yücel İldiz'i de sevindirdi."Futbol seyircisinden alkış aldık,çok da sevindik ama bir emek-işçi takımı olarak burada binlerce emekçinin alkışını almak çok göz yaşartıcı bir durum.Çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN