Web Sürümüne Geç

  Konyaspor koşacak

  13 Mayıs 2010, Perşembe

  Teknik direktör Ziya Doğan: Süper Lig hedefi vurulacak

  Karabükspor ve Bucaspor'un ardından üçüncü bilet için mücadele edecek olan Konyaspor, İstanbul Silivri Klasis Golf'te pusuya yattı. Pazartesi günü Adanaspor ile karşılaşacak olan yeşil-beyazlıların hocası Ziya Doğan, play-off maçlarında en iyi sonucu alarak yeniden Süper Lig'e çıkacaklarını söyledi.

  TAKIMDA 3 SAKAT
  Takımda sakat futbolcuların bulunduğunu, ancak maç gününe kadar iyileşeceklerini umut ettiğini sözlerine ekleyen Doğan, "Tayfun, Görkem ve Vahit'in sakatlıkları sürüyor. Adana'nın gücünü biliyoruz. Önlemlerimizi aldık. Taraftarımızın da desteği bize güç verecek. Hakeden taraf kazansın, bunun biz olacağını söyleyebilirim" ifadesini kullandı.

  SAHİLDE ÇALIŞIYOR
  Konyaspor, İstanbul'daki otellerde yer sorunu yaşadı. Teknik Direktör Ziya Doğan, ancak Silivri Klasis Golf' te yer bulabildiklerini belirterek maçlar sonuna kadar burada çalışacaklarını ifade etti. Sahilde idman yaptıklarını da sözlerine ilave eden Doğan, "Keyfimiz yerinde. Futbolcular moralli" dedi.

  GİRMEK YASAK!
  Konyaspor'un Silivri Klasis Golf'te yaptığı kamp ziyarete kapandı. Teknik direktör Ziya Doğan, futbolcuları ziyaret etmek isteyen taraftarlara kapıları kapattığını, futbolculara ise bir dizi "Yasak" uyguladığını belirtti. Basının da bu yasaklara dahil olduğunu belirten Doğan, "Görüşmeler kısıtlı" diye konuştu.


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN