Web Sürümüne Geç

  Korkusuz Kaf-Kaf

  14 Mayıs 2010, Cuma

  Gebze'de play-off'a hazırlanan yeşil-kırmızılılarda moraller iyi.

  Süper Lig hasretine son vermek isteyen Karşıyaka, Gebze'de play-off maçları için çalışmalarını hırslı bir şekilde sürdürüyor. Teknik direktör Erdoğan Arıca, yükselme maçlarında kimseden çekinmediklerini, tüm takımları gayet iyi tanıdığı belirterek, "Onlar bizden korksun. Bu takım Süper Lig özlemini bitirecek" diye konuştu.

  İLK MAÇ ÖNEMLİ
  Gebze'de genellikle taktik idmanları yapan Kaf-Kaf'lar günde 1 kez çalışıyor. 2.5 saat süren çift kalede, Arıca, oyunu sık sık durdurup futbolcuları yönlendiriyor. Takımda eksiklerinin bulunmadığını belirten tecrübeli çalıştırıcı Arıca, "Futbolcularım, fizik ve kafa olarak maçlara hazır. Eksik oyuncum yok. Hepsi Altay maçına konsantre oldu. İlk maçın önemini biliyorlar. Artık takım olarak, yapacağımız maçları bekzliyoruz" diye konuştu.

  CAMİA KENETLENDİ
  İstanbul'daki Süper Lig Yükselme Grubu maçlarına hazırlanan Karşıyaka'da camia, yönetimin düzenlediği "Birlik ve Beraberlik Yemeği"inde bir araya geldi. Başkan Coşkun Keskiner yaptığı konuşmada, "3'te üç yaparak 100. yılımızda Süper Lig'e çıkacağımıza inanıyorum. Takıma başarılar" dedi.

  50 OTOBÜS GİDECEK
  Karşıyakalı taraftarlar, İzmirİstanbul arasında mekik dokuyacak. Yeşil-kırmızılılar, 3 maç için yaklaşık 600 kilometrelik yolu gidip gelecek. Taraftarlar Derneği Başkanı Okan Kırmacı, "Her maça en az 50 otobüsle gidip geleceğiz. Yerel yönetimlerden otobüs konusunda destek istiyoruz" diye konuştu.


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN