Web Sürümüne Geç

Spor Toto dopingi

Çarşamba 25.08.2010 17:21

Spor Toto, isim hakkı olarak takımlara maç başı 30-60 bin lira arasında para ödeyecek

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden takımlara isim hakkı olarak maç başı 30 bin ila 60 bin lira arasında para ödeyecek.

Spor Toto'dan yapılan yazılı açıklamada, Bank Asya 1. Lig kulüplerinin isim hakkı ödemelerinin, ''başarıya endeksli'' bir modele taşındığı belirtildi. Açıklamada, ''Futbolumuzdaki rekabet, heyecan ve mücadele duygusunu daima kazanmaya yönelik bir futbol anlayışıyla bütünleştirmeye çalışan Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, 2010-2011 sezonunda, mağlup takımla, deplasman galibiyeti alan takım arasında yüzde yüzlük bir artışla isim hakkı bedeli ödeyecek'' denildi.

Açıklamaya göre, İddaa oyununda isim hakkı olarak mağlup takıma 30 bin, beraberlik halinde iki takıma da 40'ar bin, evinde galibiyet alan takıma 50 bin, deplasman galibiyeti alan takıma ise 60 bin lira ödenecek. Bu ödemeler maç başı yapılacak.

Sezon içerisinde tüm lig maçları iddaa bültenlerinde yer alacak Bank Asya 1. lig takımlarının 1-2 milyon lira arasında isim hakkı geliri elde etme şansı yakalayacağı bildirildi.
Etiketler Bank Asya, Spor Toto
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN