Ordu'nun derdi sakatlıklar

Perşembe 14.10.2010 17:29

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'da kaptan Volkan Arslan, Muarem Muarem ile Jerry Akaminko'nun sakatlıklarının sürdüğü bildirildi.

Kulüp doktoru Yücel Baştürk, yaptığı açıklamada, adalelerinde yırtık tespit edilen 3 oyuncudan kaptan Volkan Arslan ile Makedonyalı Muarem Muarem'in hafta sonu oynanacak Mersin İdmanyurdu karşısında forma giymesinin mümkün olmadığını söyledi.

''Teknik direktör Uğur Tütüneker isterse Ganalı Jerry Akaminko forma giyebilir'' diyen Baştürk, Volkan Arslan ile Muarem Muarem'in tedavileri için yoğun çaba harcandığını kaydetti.

Jerry Akaminko'nun tedavisinin cumartesi günü tamamlanacağını belirten Baştürk, ''Maç saati hocamızın kararıyla oynayıp oynamayacağını göreceğiz. Özellikle Altay maçında sakatlanan Muarem Muarem'in bu maça yetiştirilmesi için yoğun çaba harcandı. Ancak sakatlığının daha da artabileceğini düşünerek bu oyuncunun maç kadrosundan çıkartılmasını uygun gördük. Zaten Volkan Arslan'ın sakatlığı 2 haftadan bu yana sürüyor. Kaptan için de kulüp doktorları olarak yoğun çaba harcıyoruz. İnşallah Volkan ve Muarem Mersin İdmanyurdu maçından sonraki ilk maçta forma giyerler'' diye konuştu.

Kart cezalısı Abdullah Çetin'in de Mersin İdmanyurdu karşısında forma giyemeyeceği bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN