Uçar istifa etti

Pazartesi 21.02.2011 18:13

Bank Asya 1. Lig takımlarından Karşıyaka'nın teknik direktörü Turgut Uçar, görevinden istifa etti.

Turgut Uçar, ligde oynanan Altay maçının ardından rahatsızlığını ve sağlık kontrolünden geçtiğini belirterek, tahlil sonuçları çıkmadan takımı yalnız bırakmamak için Mersin İdmanyurdu karşısında da takımının başında sahaya çıktığını söyledi.

Tahlil sonuçlarının belli olduğunu ifade eden Uçar, ''İstifa kararım alınan sonuçlarla ilgili değil. Sağlık problemlerim nedeniyle sadece görevimden istifa etmedim, ayrıca teknik direktörlük kariyerime son verdim. İnşallah Karşıyaka Süper Lig hedefine ulaşır'' dedi.

Kulüp İkinci Başkanı Tayfun Yelkenbiçer ise Uçar'ın istifa kararını teknik menajer Atilla Güneş'e ilettiğini belirterek, ''Yönetim kurulu olarak toplanıp, durumu değerlendireceğiz'' diye konuştu.

Turgut Uçar yönetimindeki Karşıyaka, ligde 5 maçta 2 galibiyet 3 mağlubiyet, kupada ise 3 maçta bir galibiyet 2 mağlubiyet elde etti.

Bu sezon lige Erdoğan Arıca idaresinde başladıktan sonra 2. hafta deneyimli teknik adamla yollarını ayıran Karşıyaka, ilk devrenin sonuna kadar da Kemal Kılıç ile yoluna devam etmişti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN