Başbakan da katılacak

Salı 22.02.2011 15:19

Orduspor'un 44. yıl etkinliği kapsamında 19 Mart 2011 Cumartesi günü, saat 19:30'da düzenleyeceği geceye Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da katılacak.

AK Parti'nin üst düzey kurmaylarının da katılacağı gecede, Orduspor 44. yılını Ordusporlular ile kutlayacak. İstanbul Ceylan İntercontinental Otel, Dolmabahçe Balo Salonu' nda yapılacak olan geceye Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, Ordulular Sevgi Şöleni'nde davet etmişti. Başbakan Erdoğan ise sıcak bakmıştı.

Ayrıca geceye AK Parti Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili İdris Naim Şahin, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay da katılacak.

Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, 44. yılı etkinliğine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı davet ettiklerini söyleyerek, "Bilindiği gibi 3. Ordulular Sevgi Şöleninde Başbakanımıza 52 forma numaralı kendi adını taşıyan bir forma hediye ettik. Taktim sonrası, 44. yılı etkinliğimize davet ettik. Başbakanımız sıcak baktı. Başbakanımızı aramızda görmekten dolayı çok mutlu olacağız."dedi.


Hanefi CEYHAN/ORDU
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN