Göz-Göz'de iki imza

Pazartesi 27.06.2011 15:49

Bank Asya 1. Lig ekibi Göztepe, daha önce anlaşma sağladığı Altay'dan Yüksel Kayaalp ve Boluspor'dan Ömer Ateş ile sözleşme imzaladı.

Kulüp binasındaki törende sağ kanat oyuncusu Yüksel Kayaalp 4, sol bek mevkisinde oynayan Ömer Ateş de 1 yıllık sözleşmeye imza attı.

Göztepe Futbol Direktörü Ali Gültiken, törende yaptığı konuşmada, bünyelerine uygun futbolcuları kadrolarına katmaya devam ettiklerini, iç transferde anlaşma sağlayamadıkları Burak Keskin ile yolları ayırdıklarını kaydetti.

Mehmet Yıldız, Orhan Ak ve Ayhan Akman ile hiç görüşmediklerini belirten Gültiken, Yasin Avcı, Korhan Öztürk'ün transferiyle ilgili çalışmaların devam ettiğini bildirdi.

Sarı kırmızılı kulüple 4 yıllık sözleşme imzalayan Yüksel Kayaalp de ateşli bir taraftar grubu önünde futbol oynayacak olmanın heyecanını yaşadığını belirtti.

Yüksel Kayaalp, ''Göztepe ile kolay anlaştık. Altay yönetimine de kolaylık sağladığı için teşekkür ediyorum. Hedefimde Süper Lig'de oynamak vardı. Göztepe ile bunu başaracağımı umuyorum'' dedi.
Ömer Ateş de Göztepe'ye gelmekten duyduğu mutluluğu ifade etti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN