Veli Acar Denizlispor'da

Salı 28.06.2011 16:48

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Denizlispor, Konyaspor'dan Veli Acar'ı transfer etti. Denizlispor, Veli Acar ile kulüp binasında düzenlenen törenle iki yıllık sözleşme imzaladı.

Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, imza töreninde yaptığı konuşmada, transfer komitesinin transferde büyük katkısının olduğunu dile getirerek, ''Allah utandırmasın. Veli zaten Denizli kökenli bir oyuncu. Kendisi de bizde oynamak istediğini defalarca söyledi, özveride de bulundu. İki yıl birlikteyiz'' dedi.

Veli Acar da Denizlili bir futbolcu olarak Denizlispor'da oynayacak olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, şunları söyledi: ''Denizlispor'u zaten takip ediyordum, geçen sene talihsiz şekilde süper lige çıkamadı. Bu yıl inşallah takım, taraftar ve yönetim olarak kenetlenip süper lige çıkmaya çalışacağız. İşimiz kolay değil, yeni bir ekip oluşturuluyor. En yakın zamanda kaynaştıktan sonra herkes elini taşın altına koyarsa bu takımı çıkarırız.''

Denizlispor Transfer Komitesi Başkanı Feridun Basmacı ise kamp süresince de yeni oyuncu denemeye devam edeceklerini, ancak transferi en geç 10 gün içinde bitirmeyi hedeflediklerini belirtti.
Etiketler Denizlispor, Veli Acar
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN