Web Sürümüne Geç

  "İlk galibiyetimizi alacağız"

  22 Eylül 2011, Perşembe

  Bank Asya 1. Lig takımlarından Konyaspor Kulübü Başkanı Bahattin Karapınar, TKİ Tavşanlı Linyitspor maçında sezonun ilk galibiyetini alacaklarına inandıklarını belirtti.

  Konya şehrinden ve taraftarlardan destek isteyen Karapınar, yaptığı açıklamada, tecrübeli ve genç oyunculardan kurulu iyi bir takım olduklarını, geride kalan iki maçta sergiledikleri oyunla kamuoyunun takdirini kazandıklarını bildirdi.

  Gol yollarındaki sıkıntıyı giderdiklerinde çok daha iyi bir takım olacaklarını ifade eden Karapınar, şunları kaydetti:

  ''Tavşanlı Linyitspor maçı ile 6 günde 2'si deplasmanda olmak üzere 3 maça çıkacağız. TFF'nin aldığı karar sonucunda takımlar, 6 günde 3 maç yapma durumunda kalacaklar. Kaldı ki, bizim 3 maçın ikisi peş peşe deplasmanda. Bu maçlarda alabileceğimiz en yüksek puanları alıp puan cetvelinde Konyaspor'u bir yere oturtursak, artık bizi oradan kolay kolay indiremezler. Bu hafta geçen senenin flaş takımı TKİ Tavşanlı Linyitspor ile oynayacağız. TKİ Tavşanlı Linyitspor maçında sezonun ilk galibiyetini alacağımıza inanıyorum. Bucaspor ve Sakaryaspor deplasmanlarından da çok iyi sonuçlarla döneceğiz.''
  Etiketler Konyaspor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN