Web Sürümüne Geç

  ''Taraftar takıma sahip çıkmalı''

  23 Eylül 2011, Cuma

  Bank Asya 1. Lig'de pazar günü Kasımpaşa'yı konuk edecek Denizlispor'da, basın sözcüsü Turgay Mersin, ''Taraftarlarımızın takıma sahip çıkmalarını istiyoruz'' dedi.

  Mersin, yaptığı açıklamada, pazar günü sahalarında oynayacakları Kasımpaşa maçının hazırlıklarını teknik direktör Güvenç Kurtar nezaretinde sürdürdüklerini, takımın moral ve motivasyon açısından herhangi bir probleminin olmadığını söyledi.

  Denizlispor'un büyük bir camia olduğunu ifade eden Mersin, şöyle konuştu:

  ''Her takımda olduğu gibi bizde de bazen istenmeyen sonuçlar alınabilir. Burada önemli olan bunlardan iyi ders alabilmektir. Elazığspor maçında kaybettiğimiz puanları sahamızda alacağımız galibiyetlerle kapatmaya çalışacağız. Lig uzun bir maraton. Lig sonunda Süper Lig'e merhaba diyen iki takımdan biri olmak için yönetim, teknik heyet ve futbolcular ellerinden geleni yapacaktır. Fakat bu birliktelikte taraftar desteğine de ihtiyacımız var. Taraftarlarımızın takıma sahip çıkmalarını, iyi ve kötü günde takımı desteklemelerini istiyoruz.''

  Mersin, pazar günü oynayacakları Kasımpaşa maçının ardından Atatürk Stadı bakıma alacaklarını, çalışmaların 5. hafta oynanacak TKİ Tavşanlı Linyitspor maçına kadar bitmemesi halinde bu müsabakayı başka şehirde oynamak için Futbol Federasyonuna başvuruda bulunacaklarını söyledi.
  Etiketler Denizlispor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN