Web Sürümüne Geç

  Gaziantep BB beraberlik serisini bozmadı

  28 Eylül 2011, Çarşamba
  Bank Asya 1. Lig'de Boluspor'u konuk eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, ligin ilk 4 haftasını 4 beraberlikle tamamlayarak puanını 4'e çıkardı.

  Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Erol Azgın, yaptığı değerlendirmede, "4'te 4 oldu. İlk 45 dakika çok iyi oynadık, penaltımız var mıydı yok muydu, izledikten sonra yorum yapacağım. İkinci yarı kötü gibi gözüktük ama pozisyona girdik, atamadık. Gol gelmeyince moral motivasyon düştü. Buna rağmen bir haftada 3 maç oynayacağız. Puan puandır, önümüze bakacağız. Bir galibiyete ihtiyacımız var. Onu aldığımız zaman yolumuza devam edeceğiz" dedi.

  Boluspor Teknik Direktörü Cihat Arslan ise "Bu ligin kaliteli iki iyi takımı karşılaştı. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maça iyi başladı. İstekli, arzulu başladılar. Biz de önlemlerimizi ona göre aldık. İkinci yarı final paslarını yapabilseydik eğer maçtan galip ayrılabilirdik. Ama demek ki adalet tecelli etmiş. En adaletli sonuç bu oldu. İki takımın da mücadele gücü iyiydi. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ve Boluspor, bu ligde olması gereken takımlardan. Türk futbolunun iki iyi takımı birer puanı paylaştı. Bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum" diye konuştu.

  Her iki takım futbolcuları da yaptıkları maç değerlendirmesinde, alınan bir puanın da sevindirici olduğunu ifade ederek, önümüzdeki haftalarda daha iyi yerlere gelmeye çalışacaklarını dile getirdiler.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN