Web Sürümüne Geç

  "Olumsuz havayı değiştirmek için gayret gösteriyoruz"

  29 Kasım 2011, Salı Güncelleme: 16:03

  Bank Asya 1. Lig'de 5 Aralık Pazartesi günü deplasmanda Karşıyaka ile karşılaşacak olan Giresunspor'un teknik direktörü Bahri Kaya, ''Oyuncularımızın üzerindeki olumsuz havayı dağıtmak için gayret gösteriyoruz'' dedi.

  Kaya, yaptığı açıklamada, geçen hafta iç sahada mutlak kazanmaları gereken Denizlispor maçını hakemin haksız penaltı kararları sonucu kaybettiklerini iddia etti.

  Ancak bu karşılaşmanın geride kaldığını, yorumda bulunmanın bir faydasının olmayacağını ifade eden Kaya, ''Önümüze bakmak zorundayız. Şimdi Karşıyaka maçını düşünüyoruz. Karşıyaka maçından başarılı bir sonuçla ayrılmak ve lige tutunmak istiyoruz'' dedi.

  Her maçın yeni bir başlangıç olduğunu vurgulayan Kaya, ''Karşıyaka karşılaşması yeni bir başlangıç. Bu zorlu maçta başarılı sonuç en büyük arzumuz. Oyuncularımızın üzerindeki olumsuz havayı dağıtmak için gayret gösteriyoruz'' diye konuştu.

  Yaşanan olumsuzluklar nedeniyle istifa etme düşüncesini Kayyum Heyeti Başkanı Cengiz Cindemir ile paylaştığının altını çizen Kaya, ''Cindemir, 'birlikte görev aldık, yola birlikte devam edeceğiz' dedi. Devre arasına kadar, oyuncuların alacaklarının ödenmesi ve transfer tahtasının açılması konusunda yaşanan gelişmeleri göreceğiz. Bu büyük bir sorun. Takımla ilgili bizim yol ayrımını bunlar gösterecek. Önemli olan burada bizlerin kalması değil, takımın Bank Asya 1. Lig'de kalmasıdır'' dedi.


  Etiketler giresunspor, Bahri Kaya
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN