Web Sürümüne Geç

  "İyi bir seviyeye geldik"

  30 Kasım 2011, Çarşamba Güncelleme: 17:36

  Bank Asya 1. Lig takımlarından Sakaryaspor, Kasımpaşa maçı hazırlıklarına başladı.

  Kulübün Rüstemler Tesisleri'nde teknik direktör Şaban Yıldırım'ın gözetiminde yapılan çalışmada futbolcular düz koşunun ardından, pas çalışması yaptı. Defans oyuncusu Şaban'ın sakatlığı nedeniyle katılamadığı antrenman, çift kale maçla sona erdi.

  Teknik direktör Yıldırım, yaptığı açıklamada, takım oyununu her geçen gün geliştirdiklerini belirterek, iyi bir seviyeye geldiklerini düşündüğünü söyledi.

  Final ve final öncesi pozisyonlarda kendilerini geliştirmek için çalıştıklarını kaydeden Yıldırım, ''Bu konunun üzerine düşüyoruz. Her geçen gün daha iyiye gittiğimizi düşünüyorum. Tahmin ediyorum ki tam haliyle hazır duruma geldik. Kasımpaşa maçında sahaya çıkıp iyi futbol oynamaya çalışacağız. Lige alışma evresini atlattık. Belki sezon başındaki çalkantılı dönemleri yaşamasaydık daha fazla puanımız olabilirdi, artık geriye bakmıyoruz. Bundan sonrasına bakacağız. Bu takımın, takım oyunu açısından, ligin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Bazı konularda gelişmemiz lazım. O konular üzerinde de çalışıyoruz'' diye konuştu.


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN