Sadece kadınlar ve çocuklar

Cuma 03.02.2012 19:54

Bank Asya 1. Lig'de haftasonu yapılacak Göztepe-Çaykur Rizespor maçının Göztepe'nin cezası nedeniyle sadece kadın ve çocuk seyircilere açık olacağı belirtildi.

Göztepe Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada 2 müsabakayı sahasında seyircisiz oynama cezası sonrası, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl uygulanmaya başlanan seyircisiz maçlarda sadece kadın ve çocuk seyircilerin izleyebilmesi kararının 5 Şubat Pazar günü Atatürk Stadı'nda oynanacak Çaykur Rizespor maçında uygulanacağı belirtildi.

Açıklamada şöyle denildi:
''Tüm İzmirli ve Göztepeli kadınları Pazar günü saat 19.00'da Atatürk Stadı'nda oynayacağımız karşılaşmada Göztepemizi yalnız bırakmamaya davet ediyoruz. Sadece kadın ve çocukların izleyebileceği karşılaşma ücretsiz olacaktır. Stadyuma gelecek tüm kadın seyirciler, yanlarında kimlik yerine geçecek bir belge, çocuklar ise T.C. nüfus cüzdanı bulundurmak zorundadırlar. Gişeler ve stad kapıları saat 17.00'den itibaren açılacaktır.''

Açıklamada kadın ve çocuk seyircilerin müsabaka sonrası ulaşımlarının sağlanması amacıyla ESHOT ile yapılan koordinasyon neticesinde, Bornova-Balçova - Narlıdere - Şirinyer- Buca istikametlerine otobüs seferleri konulacağı da kaydedildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN