"Çok ciddi 2 puan kaybettik"

Pazar 05.02.2012 16:47

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un teknik direktörü Bünyamin Süral, ''Giresunspor maçında, sahaya kazanmak için çıktık, 0-0 berabere kalarak çok ciddi 2 puan kaybettik'' dedi.

Süral, Giresunspor maçı sonrasında yaptığı açıklamada, bu maça mutlak galibiyet için hazırlandıklarını, kendi sahalarında puan kaybetmiş olmaktan dolayı çok üzgün olduklarını söyledi.

Takım olarak özellikle kendi sahalarında puan kaybetmelerinin daha da acı olduğuna dikkati çeken Süral, şöyle konuştu:

''Bu zorlu maç için yoğun bir hazırlık döneminden geçtik. Tek düşüncemiz galibiyetti. Ancak, maçta futbolcularımızın motivasyon eksikliği vardı. Bu arada, 2 cezalı, 2 de sakat futbolcumuzun bu maçta forma giyememiş olması da bizi olumsuz yönde etkiledi.

Çok ciddi puanlar kaybettik. Takım olarak şu anda istediğimiz yerde değiliz. Bu maçı unutarak, önümüzdeki maçlara bakacak ve kaldığımız yerden devam edeceğiz. Önümüzde 14 maç var. Umarım ilerleyen haftalarda daha başarılı sonuçlar alırız.''

Gaziantep Büyükşehir Belediyesporlu futbolcular Ufuk ve Volkan Çekiç ise mutlak galibiyet için hazırlandıkları Giresunspor maçında iyi mücadele etmelerine karşın, özellikle son vuruşlarda etkili olamadıkları için galibiyete ulaşamadıklarını ifade etti.

Ufuk ve Volkan Çekiç, 3 puan almaları geeken bir maçta 1 puan alarak 2 puan kaybettiklerini, ilerleyen haftalarda daha çok çalışarak bunu telafi etmek istediklerini dile getirdiler.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN