"Giresun maçını unuttuk"

Pazartesi 06.02.2012 13:52

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da, Giresunspor maçı unutuldu, tüm dikkatler Boluspor maçına yöneldi.

Mutlak galibiyet için hazırlandığı Giresunspor maçında iyi mücadele etmesine karşın, sahadan 0-0'lık beraberlikle ayrılarak 1 puanla teselli olan mavi-beyazlı ekip, Boluspor maçını kazanarak, istikrarlı bir çıkış yakalamak istiyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bünyamin Süral, yaptığı açıklamada, Giresunspor maçının geride kaldığını, amaçlarının Boluspor maçını kazanmak olduğunu söyledi.

Boluspor maçı hazırlıklarına başladıklarını ifade eden Süral, ''Giresunspor maçını unutan futbolcularımız, Boluspor maçı için hazırlıklara başladı. Yoğun bir hazırlık döneminden geçiyoruz, iyi mücadele eden bir ekibe sahibiz, amacımız bu zorlu maçı kazanabilmek'' diye konuştu.

Üst sıralarda yer alan Boluspor'un, hedefi olan güçlü bir takım olduğuna dikkati çeken Süral, şunları dile getirdi:

''İşimizin kolay olmadığını biliyoruz. Çok güçlü bir takıma hazırlandığımızı biliyoruz. Futbolcularım bu maçın ne kadar önemli olduğunun bilincinde. Ciddi puan kayıplarımız oldu, bunu telafi etmek istiyoruz. Bizim için her maç zorlu. Her takım her takımı yenebilecek güce sahip. Rakibimiz de bizim gibi sahaya 3 puan için çıkacak ama biz her maçta olduğu gibi bu zorlu maçta da iyi mücadele ederek, galibiyete ulaşmak ve bir çıkış yakalamak istiyoruz.''

Boluspor maçı öncesinde, sakatlıklar dolayısı ile sıkıntılı olduklarına işaret eden Süral, ''Cezalı futbolcumuz yok. 5 as futbolcunun sakat olması bizim için dezavantaj. Halen tedavi gören sakat futbolcularımızdan Ali Sakal ve Hakan Macit, Boluspor maçında forma giyemeyecek. Onur, Volkan Yılmaz ve Eren'in durumu ise maç günü belli olacak'' dedi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN