Kızıltan'dan açıklamalar

Çarşamba 08.02.2012 17:33

Bank Asya 1. Lig takımlarından Boluspor'un teknik direktörü Özcan Kızıltan, ligde 14 maçlarının kaldığını belirterek, her maçın birbirinden zor olduğunu söyledi.

Kulüp tesislerinde takımını Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına hazırlayan Kızıltan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kış aylarında antrenman yapmanın zor olmasına rağmen, oyuncularının arzulu, istekli ve iyi bir şekilde çalıştıklarını bildirdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına hazırlandıklarını ifade eden Kızıltan, ''Gaziantep Büyükşehir Belediyespor bu ligin yetenekli oyuncularına
sahip. Kendi sahamızda kazanmak istediğimiz bir maç. Maç kolay olmayacak ama biz de iyiyiz. Bu maçı da geçerek yolumuza devam etmek istiyoruz'' diye konuştu.

Devre arasında Kenan, Omar, Aydın, Savaş ve Gomis'i renklerine bağladıklarını hatırlatan Kızıltan, ''Şu ana kadar Kenan ve Omar maçlarda daha uzun süre görev aldılar. Savaş çok yeni olduğu için en son oynanan Akhisar maçında son 15 dakika kala görev verdik. Savaş'ın biraz maç eksiği var. Onu da özel çalışmalarla tamamlayarak, diğer oyuncuların seviyesine fiziksel açıdan getirmeye çalışacağız. Hasta olan Ferhat'ı dinlendirdik. Onur'da antrenman esnasında bir zorlama oldu, çalışmayı bıraktı. Onun dışında herhangi bir sıkıtımız yok'' dedi.

Kızıltan, taraftar desteğine ihtiyaçları bulunduğunu belirterek, ''Onların desteğine ihtiyacımız var. Onları mutlu etmek adına da oyuncularımız tüm güçlerini ortaya koyuyorlar. Gaziaptep Büyükşehir Belediyespor maçında da bunu yapacaklardır. İnşallah hep birlikte güzel bir gün geçireceğiz'' şeklinde konuştu.

Diğer yandan, Boluspor takımı hazırlıklarını kondisyon, teknik ve taktik ağırlıklı çalışma yaparak sürdürdü.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN