Vali, teknik direktörü eleştirdi

Çarşamba 15.02.2012 15:35

Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, ''Giresunspor'a çabalarımızla 7 futbolcu transfer etmemize rağmen teknik direktör bu oyunculardan sadece ikisini oynatıyor ve bu durum benim canımı sıkıyor'' dedi.

Vali Şahin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nde, Bulancak, Şebinkarahisar, Görele ve Tirebolu ilçelerindeki spor tesislerinde kullanılmak üzere alınan jeneratörlerin teslim töreninde yaptığı konuşmada, Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Giresunspor'un geçen hafta sonu Adanaspor karşılaşmasından bir puanla ayrılmasının ve yeni transferlerin çoğunun oynatılmamasının kendisini üzdüğünü belirtti.

Teknik Direktör Bahri Kaya'nın bu tutumunun kendisini kızdırdığını ifade eden Şahin, ''Ben futbolun 'A'sını bilmezdim. Burada ilgilenmeye başladım. Ancak bu hoca beni kızdırıyor. Giresunspor'a çabalarımızla 7 futbolcu transfer etmemize rağmen teknik direktör bu oyunculardan sadece ikisini oynatıyor ve bu durum benim canımı sıkıyor. Vali olarak ben Giresunspor için mücadele ediyorum. Fenerbahçe'den, Trabzonspor'dan futbolcu getirdim. Bunlara para ödüyoruz ama neden oynatılmadığını anlayamıyorum'' dedi.

Şahin, konuşmasının ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nce, 4 ilçeye toplam 10 bin liraya alınan jeneratörleri ilçe kaymakamlarına teslim etti.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN