Vural memnun

Pazartesi 20.02.2012 12:05

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Sakaryaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, kısa süre içinde oyuncuların istediği oyunu ortaya koymasının kendisini mutlu ettiğini bildirdi.

Dün oynanan ve 1-0 kaybedilen Konyaspor maçının ardından, kulübün resmi internet sitesinde yazılı bir açıklama yapan Vural, maçın ikinci yarısında baskılı bir oyun ortaya koyduklarını aktardı.

Vural, takımın başına 4 gün önce geçtiğini vurguladığı açıklamasında, ''Cuma günü takımın başına geldik. Bu kadar kısa bir süre içinde oyuncularımızın anlattıklarımızı ve sahada görmek istediklerimizi uygulamaya koymaları beni çok mutlu etti. İkinci yarıda çok önemli pozisyonlara da girdik. Bir şutumuz direkten döndü. Rakibimize sadece bir pozisyon verdik, bizimse yedi pozisyonumuz var'' ifadesini kullandı.

Oyuncularının sahada gösterdiği mücadeleden dolayı umutlu olduğunu belirten Vural, açıklamasını şu şekilde tamamladı:

''Oyuncularımı sahada gösterdikleri mücadele için kutluyorum. Ligde kümede kalma barajının 34 ile 36 puan arasında olacağını düşünüyorum. Şu anda 17 puanımız var. Demek ki 19 puan daha almamız lazım. Bu da 6-7 maçta galibiyet almak demek. Hiç vakit kaybetmeden yarından itibaren hazırlıklarımıza başlayacağız.''


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN