Web Sürümüne Geç

  Seçsev inanıyor

  01 Mart 2012, Perşembe

  Bank Asya 1. Lig'de, sahasında Çaykur Rizespor ile karşılaşacak TKİ Tavşanlı Linyitspor'da Teknik Direktör Cengiz Seçsev, ''Çaykur Rizespor iyi bir takım olabilir ama maçtan 3 puan alabileceğimize inanıyoruz'' dedi.

  Kırmızı-siyahlı ekip, hazırlıklarını, Tavşanlı ilçesine bağlı Tunçbilek beldesindeki kulüp tesislerinde, Seçsev ve yardımcıları gözetiminde yoğun kar yağışı altında yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  Yaklaşık iki saat süren ve kar yağışı yüzünden zaman zaman futbolcuların birbirlerini görmekte zorlandığı çalışmaya, soğuk algınlığı nedeniyle defans oyuncusu İsmail Dinler katılamadı.

  Seçsev, idman sonrası AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çaykur Rizespor maçına, kart cezaları yüzünden kaleci Yavuz Eraydın, Mehmet Besler, Şener Aşkaroğlu ve Serkan Özsoy'dan yoksun çıkacaklarını bildirdi.

  Takımından 3 puan beklediğini dile getiren Seçsev, şöyle konuştu:

  ''Çaykur Rizespor iyi bir takım olabilir ama maçtan 3 puan alabileceğimize inanıyoruz. Zaten, son haftalarda kaybettiğimiz maçlarda da düşük bir performans sergilemedik. O maçlarda da iyiydik ama birtakım faktörler yüzünden kaybettik. Bu müsabakada bunları da bertaraf edip 3 puana ulaşmayı hedefliyoruz. 4 as oyuncumuzdan yoksun olarak maça çıkacağız. Ancak sahada yine 11 kişi olacağız. Oyuncu eksikliklerinden doğabilecek bir sıkıntı yaşayacak mıyız? Bunu maç başladıktan sonra göreceğiz. Tabi ki, oynayamayacak olmaları bir etkendir. Ancak bu eksikliklerin bizi güç duruma düşüreceğini zannetmiyorum. Kim forma giyerse giysin, oyuncularımızın hepsi kazanma adına gereken mücadeleyi sahada verecektir.''


  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN