Web Sürümüne Geç

  "3 puan istiyoruz"

  03 Mart 2012, Cumartesi

  Kartalspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, Bank Asya 1. Lig'de yarın Sakaryaspor ile oynayacakları karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi.

  Durmuş, ligin ikinci devresinde iyi oyunla başarılı sonuçlar aldıklarını belirterek, ''Gayet olumlu bir sürecimiz var. Ligin ikinci yarısına iyi başladık ve ve iyi maçlar oynuyoruz. Ligin boyu kısaldıkça kendimizi daha güvenli hissetmek istiyoruz. Sakaryaspor saygı duyduğumuz bir takım. Onların küme düşmeme mücadelesi var. Dolayısıyla onlar için çok önemli bir maç, ama bizim için de çok önemli bir karşılaşma. Kazandığımız taktirde hedefimiz olan ilk 6'a daha da yaklaşacağız'' diye konuştu.

  Ligde kalan sürede sıkıntı yaşamamaları için Sakaryaspor maçını kazanmaları gerektiğini dile getiren Besim Durmuş, ''Rakibimize saygı göstererek ve iyi oynayarak, kazanıp kendimize başka hedefler koymak istiyoruz. Biz iyi oynamak istiyoruz, ihtiyacımız olan 3 puanı alarak gelecek günlere daha umutlu bakmak istiyoruz. İnşallah fair-play çerçevesinde, iyi oynayanın kazandığı bir karşılaşma olur'' ifadelerini kullandı.

  Etiketler Kartalspor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN