Web Sürümüne Geç

  "Galibiyet serisi yakalamalıyız"

  05 Mart 2012, Pazartesi

  Bank Asya 1. Lig'de 24. hafta sonunda topladığı 38 puanla beşinci sırada yer alan Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Giray Bulak, kendi sahalarındaki istikrarsız görüntülerinden kurtulup, galibiyet serisi yakalamaları gerektiğini söyledi.

  Giray Bulak yaptığı açıklamada, deplasmanda daha iyi oynadıklarını belirterek, ''Deplasmanda oyunun genelinde kontrol bizde oluyor. Deplasmanda aldığımız puanlar bizi hedefimizde tutuyor'' dedi.

  Ligde kalan 10 haftada 4 deplasman, 6 iç saha maçı oynayacaklarını ifade eden Bulak, ''İç sahada gösterdiğimiz performans hedefimize ulaşmak için yeterli değil. Bir an önce iç saha maçlarımızda yaptığımız hataları düzeltmek zorundayız. Kendi sahamızda 6 maç yapacağız. Başka takımlar için bu bir avantaj bile olabilirdi. Sahamızdaki istikrarsız görüntümüzden kurtulup, galibiyet serisi yakalamalıyız. Saha avantajımızı iyi kullanmalıyız'' diye konuştu.

  Takımın, mücadele gücü yüksek ve inançlı futbolculardan oluştuğunu söyleyen Bulak, şöyle devam etti:
  ''Herkes verilen görevi yerine getirmek için çalışıyor. Önümüzde sorun olarak görünen tek şey iç saha maçları. Ancak sahamızda alacağımız bir galibiyet ile bu baskıyı da kıracağımıza yürekten inanıyorum. Bunun için Bucaspor maçı çok önemli. Moralli ve genç bir ekibe karşı oynayacağız. Taraftarlarımız ile bütünleşir, hatalarımızı en aza indirirsek işlerin istediğimiz gibi gitmemesi için hiç bir sebep yok. Hedefimiz için herkesin bütünlük içerisinde başarıya inanmasını ve bizi desteklemesini bekliyoruz.''

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN