Web Sürümüne Geç

  "Zincirleme hatalarla mağlup olduk"

  07 Mart 2012, Çarşamba

  Bank Asya 1. Lig'de Akhisar Belediyespor'a 1-0 mağlup olan Göztepe'nin teknik direktörü Cihat Arslan, oyuncularının yaptığı zincirleme hatalar nedeniyle mağlup olduklarını söyledi.

  Arslan, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, takımın daha iyi yerlerde olması gerektiğini, Pazartesi akşamı oynadıkları karşılaşmadan yenik ayrıldıkları için üzüntülü olduklarını söyledi.

  Akhisar Belediyespor karşılaşmasında kendilerini destekleyen taraftarlarına teşekkür eden Arslan şöyle konuştu:
  ''Oyuncularımızın yaptığı zincirleme hatalarla 1-0 mağlup olduk. Fakat hayat devam ediyor. Kazanabilecek gücümüz var. Göztepe camiasının daha iyi yerlerde olması gerek. Pazartesi akşamı yağmura ve soğuğa rağmen bizi destekleyen 5 bin taraftarın destek olması bizim için gurur verici ve destekleyici. Takımın üzerinde büyük bir baskı var. Taraftar galibiyet istiyor. Biz de onlara galibiyet armağan etmek istiyoruz.

  Eksik oyuncuların olması da mağlubiyete sebep oldu. Tam kadroyla sahaya çıkamadık. Tamamlayıcı özellikteki oyuncularda sıkıntı yaşadık. Maçın başında
  organize olamadık. Bir hafta önceyle bir hafta sonranın farklı olması izah edilemez. Böyle iniş çıkış yaşanmaması lazım.

  Etiketler Cihat Arslan, Göztepe
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN