Web Sürümüne Geç

  "Takımın yarısı yok"

  08 Mart 2012, Perşembe

  Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un teknik direktörü Bünyamin Süral, Göztepe maçına takımın yarısından yoksun hazırlandıklarını söyledi.

  Süral, yaptığı açıklamada, geçen hafta Adana deplasmanına puan almak için gittiklerini, burada kaybettikleri puanları Göztepe'yi yenerek telafi etmek istediklerini ifade etti.

  Adanaspor'un etkili ve eksik yönlerini iyi etüt etmelerine rağmen oyunun başında iki oyuncusunun sakatlanması ile bütün planlarının altüst olduğunu kaydeden Bünyamin Süral, ''Adanaspor maçını kaybettiğimiz için üzgünüz. Üzerimizde talihsizlik var. 9 oyuncumuz sakat. Kaleyi A2 takımının oyuncusu Ahmet'e vermek durumunda kaldık. Umarım bu şanssızlığımızı yeneriz'' dedi.

  Sakat futbolcuların durumunun henüz netleşmediğini kaydeden Süral, ''Göztepe maçına neredeyse takımın yarısından yoksun olarak çalışıyoruz. Pazar gününe kadar eksik oyuncularımızın durumları ne olur bilemiyorum, doktorun vereceği rapor doğrultusunda ne yapacağımıza karar vereceğiz'' diye konuştu.

  Son haftalarda kaybettikleri puanları telafi etmek istediklerine dikkati çeken Süral, son 3 maçta hanelerine sadece 2 puan yazdırabildiklerini hatırlattı.

  Süral, ''Play-off hesabı yapan bir takımın puan kaybına tahammülü yoktur. Bu nedenle Göztepe maçı bizim açımızdan çok önemli. Eksik olmamıza rağmen bu karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlanıp, taraftarlarımızın da desteğini alarak galip gelmek istiyoruz'' şeklinde konuştu.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN