Web Sürümüne Geç

  Rize kararlı

  Rize kararlı
  24 Mart 2012, Cumartesi

  Teknik direktör Giray Bulak: 6 maçtır evimizde galip gelemiyoruz Kartal maçıyla üzerimizdeki baskı ve strese son vereceğiz

  Karabük'e yenilerek Ziraat Türkiye Kupası'ndan elenen Çaykur Rizespor'da gözler Bank Asya 1. Lig'de yapılacak kritik maçlara çevrildi. Kendilerinin Türkiye Kupası'nı fazla önemsemediğini belirten teknik direktör Giray Bulak, "Bizim asıl hedefimiz ligde başarılı olmak. Bu nedenle kupadan elendik diye fazla üzülmüyoruz. Ligde çok önemli maçlarımız var. En önemlisi 6 maçtır sahamızda kazanamıyoruz. Bizim için adeta fobi oldu. Kartal maçında buna son vererek üzerimdeki stres ve baskıyı kaldıracağız" dedi.

  BİLEREK OYNATMADIM
  Bulak, "Artık sahamızda da kazanmak zorundayız. Bu nedenle kupaya değil, lige ağırlık verdik. Bikoko ile Jallov'u kupa maçında oynatmayarak lige sakladık. Henüz hiçbir şey bitmiş değil. Liderle aramızda 8 puanlık fark var ve kalan 8 haftada bunu kapatabiliriz. Ligde kalan maçlarımızın 5'ini sahamızda oynayacağız. Sonuna kadar kovalayacağız ve Çaykur Rizespor'u ne pahasına olursa olsun Süper Lig'e çıkaracağız" diye konuştu. Bulak sakat olan Mehmet Al dışında eksiklerinin olmadığını da dile getirdi.

  Alihan TELATAR  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN