Web Sürümüne Geç

  "Konyaspor'u Süper Lig'e taşımak istiyoruz"

  "Konyaspor'u Süper Lig'e taşımak istiyoruz"
  Çarşamba 02.01.2013 11:22

  Torku Konyaspor'un tecrübeli futbolcusu Şenol Akın, takıma yeni katılacak arkadaşlarıyla birlikte Torku Konyaspor'u hak ettiği Süper Lig'e taşımak istediklerini söyledi.

  Akın, yaptığı açıklamada, Süper Lig hedefiyle girdikleri sezona iyi bir başlangıç yapamadıklarını, son haftalarda alınan başarılı sonuçlarla biraz toparlandıklarını belirtti.

  Puan cetvelinde bulundukları yeri hak etmediklerini ifade eden Akın, şunları kaydetti: ''Sevindirici olanı; son maçlarda alınan başarılı sonuçlarla ligin zirvesiyle olan puan farkını 9'a indirmekti. Takıma yeni katılacak arkadaşlarımızla birlikte Torku Konyaspor'u hak ettiği Süper Lig'e taşımak istiyoruz. Belki kimilerine göre bu zor olabilir ama biz ilk iki takım arasına girerek bu hedefimizi gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Olmazsa, tabii ki önce ilk 6 ve ardından play-off oynayarak bu hedefimizi tutturmak istiyoruz. Tek düşüncemiz ikinci yarıda bambaşka bir Konyaspor izlettirerek Süper Lig'e yükselmek.''

  Akın, sezonun ilk yarısında performansının yüzde 50-60'larda olduğunu, ikinci yarıda bunun daha da yükseleceğini sözlerine ekledi.
  Etiketler 1. Lig
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN