Web Sürümüne Geç

  Şanlıurfaspor olağanüstü kongreye gidiyor

  Şanlıurfaspor olağanüstü kongreye gidiyor
  Çarşamba 02.01.2013 13:39

  PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'un olağanüstü kongre kararı aldığı bildirildi.

  Kulüp Başkan Vekili Abdulkadir Binici ve beraberindeki bazı yönetim kurulu üyeleri, kulüp tesislerinde düzenledikleri basın toplantısında, yönetim kurulunda bir süre önce başlayan istifalara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

  Binici, mevcut yönetim kurulundaki birçok kişinin geçen yıl takımın şampiyon olarak bir üst lige çıkmasına önemli katkı sağladığını hatırlatarak, sezon başında yapılan transferlerle lige iddialı girdiklerini söyledi.

  Takımın ilk yarıda bazı istenmeyen olaylarla karşı karşıya kaldığına değinen Binici, her şeye rağmen Şanlıurfaspor'un ilk devreyi başarılı bir performans göstererek tamamladığını ifade etti.

  Takımın önünü açacak önemli bir karar aldıklarını vurgulayan Binici, şunları kaydetti: ''Olağanüstü kongre kararı almış bulunuyoruz. Bundan sonraki süreçte de Urfa'da ve Urfaspor etrafında birlik ve bütünlüğü sağlama adına bizlere düşen görevi yapmış oluyoruz. Bir şehirde birlik ve bütünlük sağlanmadığı sürece futbolda başarılı olunamayacağının bilincindeyiz. O nedenle yeni kurulacak oluşumun önünü açmak için bu kararı aldık. Yeni oluşumun Şanlıurfaspor'a ciddi bir maddi kaynak sağlayacağını biliyoruz.''

  Binici'nin konuşmasının ardından yönetim kurulunun ortak imzasıyla sürece ilişkin hazırlanan basın açıklaması okundu. Mevcut yönetimde yer alan üyelerin yeniden aday olmayacağının belirtildiği kongrenin, 17 Ocak 2013'te yapılmasının planlandığı kaydedildi.
  Etiketler 1. Lig, Şanlıurfaspor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN