Web Sürümüne Geç

  Kaya: "Çok iyi bir kamp dönemi geçirdik"

  Kaya: "Çok iyi bir kamp dönemi geçirdik"
  Cuma 11.01.2013 13:54

  PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor'da, devre arası kamp çalışmaları tamamlandı.

  Teknik Direktör Bahri Kaya yaptığı açıklamada, yaklaşık 15 gündür Antalya'da sürdürülen kamp çalışmasının bugün sona erdiğini belirtti. Kampta oyuncularının gösterdiği performanstan memnun kaldığını ifade eden Kaya, kamp boyunca altyapıdan bazı oyunculara da şans verdiğini söyledi. Futbolculara verilen iki günlük iznin ardından takımın ikinci yarı hazırlıklarına Şanlıurfa'da devam edeceğini aktaran Kaya, şunları kaydetti:

  ''Kamp süresince alt yapıda denediğimiz oyuncular içinde bizimle çalışabilecek oyuncu sayısı çok fazla değil. Bunlardan birini A takıma katacağız. Şanlıurfa'ya döndüğümüzde bu oyuncumuzu ilan edeceğim. Mevcut oyuncularımla çok iyi bir kamp dönemi geçirdik. Tek problemimiz futbolcu arkadaşlarımıza yapacağımız ödemelerde sıkıntı yaşamamız.''

  Kaya, kulübün aldığı olağanüstü kongre kararına da değinerek, sürecin kısa sürede tamamlanmasının Şanlıurfaspor camiasını sevindireceğini vurguladı.

  Kongrenin bir an önce sonuçlanması gerektiğine dikkat çeken Kaya ''Bir hafta daha bekleyecek vaktimiz yok çünkü kongrenin ardından transfer için süre azalıyor. Bu nedenle o gün duyarlı delegelerin çoğunluğu sağlayarak gerekeni yapmasını bekliyorum'' dedi.
  Etiketler 1. Lig, Şanlıurfaspor
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN